16 днів проти насильства

2 груд. 2021
заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

З метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок щорічно з 25 листопада до 10 грудня  у закладі проводяться заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».  01 грудня до школярів завітала інспектор ювенальної превенції Анастасія ДЕРЕВ’ЯНКО, яка спілкувалася з учнями 6-Б, 8-А, 9-Б класів.  Школярі разом з поліцейською   переглядали відеофільми про форми й види насильства та дискутували на тему його уникнення, говорили про гендерну рівність. Представниця правоохоронних органів наголосила, що у будь-який час діти можуть звернутись до поліції і отримати допомогу й підтримку,  незалежно від того, хто кривдить дитину однолітки чи батьки.

Проведені заходи, спонукали дітей до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів поваги до гідності кожної людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків