Майстер -клас від Науменко Л.О.

26 жовт. 2021
Проведено засідання професійної спільноти вчителів зарубіжної літератури і російської мови

26 жовтня на базі нашого закладу було проведено засідання професійної спільноти вчителів зарубіжної  літератури і російської мови, під час якого  вчитель Науменко Лілія Олексіївна провела майстер – клас на тему: «Використання медіатексту на уроках зарубіжної літератури». Учитель поділилася досвідом роботи щодо використання деяких вебресурсів під час уроків та дистанційного навчання , метою яких є подолання «кліпово-інтернетного» мислення школярів і формування самостійного критичного мислення.

Учителям було запропоновано ознайомитися  із креалізованими текстами на основі таких вебресурсів: Genial.ly, Padlet, Trello, Lino.it та інших. Майстер-клас отримав  багато схвальних відгуків від професійної спільноти , адміністрації школи , головного спеціаліста відділу освіти, молоді  і спорту Горпинич О.І. та директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Пузан Н.Я.

Презентацію можна переглянути тут