Відбулося свято 1 дзвінка!

1 вер. 2021
Вітаємо зі святом

Перше вересня – це свято віри в майбутнє, бо зерном знань живе Україна! 2021 рік став особливим для нашої держави. 24 серпня календар історії незалежної України відрахував 30 років, відколи здійснилася споконвічна мрія наших співвітчизників - бути господарями на своїй землі. Саме цій видатній даті було присвячено загальношкільний захід «Кличе вересень до школи» та перший урок нового навчального року. У черговий раз заклад гостинно відчинив свої двері і запросив до просторих і затишних класів здобувачів освіти, щоб набиралися мудрості й знань, наповнювали своє серце любов’ю, добротою, вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до мети. У нас існує добра традиція: в дні урочистих свят вшановувати тих, хто звеличив нашу землю, тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес. Квіти до Пам’ятного знаку учням та вчителям, що загинули в роки Другої світової війни та меморіальної дошки воїну-афганцю Михайлу Синельнику поклали одинадцятикласники: Дейнега Марія, Білай Артур, Іванов Дмитро, Червоненко Ангеліна. Радісно вітали всі присутні наймолодших здобувачів освіти на чолі з турботливими та мудрими наставниками, вчителями вищої категорії, вчителями-методистами, класоводами: Смолою Лілією Іванівною, Шокотко Валентиною Петрівною, Ольховою Ларисою Іванівною та асистентом учителя Куріленко Анастасією Вікторівною. Директор закладу Каткова Любов Єгорівна привітала учасників освітнього процесу з Днем знань. Побажала всім міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. Також привітала всіх зі святом начальник загального відділу виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради, депутат міської ради Людмила Володимирівна Клименко. Потім ведучі Медяник Андрій, Медвєдєва Єлизавета, Горпинич Микита, Сідаш Дарина надали слово наймолодшим школярам, які порадували всіх присутніх гарними віршами про школу та заспівали пісню. Квіти, щирі слова привітань та пісню подарували вчителям та гостям свята одинадцятикласники, які відзначають останній першовересень у стінах рідного закладу. Найзворушливішим моментом свята був виступ Цьопкало Вікторії, яка виконала пісню «З Днем народження, Україно», а першокласники та майбутні випускники взяли участь у флешмобі. Перший дзвоник пролунав завдяки одинадцятикласникам: Марченко Альоні, Машкіну Дмитрові , Задорожнюк Єлизаветі, Левицькому Владиславу та першокласникам Вовк Варварі, Князькиній Евеліні, Тертишному Родіону, Рябко Софії, Третяк Христині, Родіоновій Тетяні. Під оплески присутніх головні герої свята, першокласники, вперше переступили шкільний поріг. День знань пройшов організовано та злагоджено, радуючи учасників освітнього процесу яскравими виступами та привітаннями з нагоди нового навчального року. Гарний початок – запорука вдалого року. Навчальний рік розпочався. Гарних успіхів у навчанні.