Вітаємо зі святом!

1 вер. 2021
З Першовереснем!

Шановні вчителі, учні, батьки! Щиро вітаю вас з Першовереснем, Днем знань та початком нового навчального року. Перше вересня – особливо хвилюючий день, адже з нього починається цікавий і нелегкий шлях до нових знань і звершень. Особливі вітання нашим першокласникам, які, тримаючись за теплі батьківські руки, вперше переступають поріг школи. До Країни Знань їх поведуть досвідчені вчителі Смола Л.І., Шокотко В.П., Ольхова Л.І. Любі першокласники! Ви вливаєтесь до великої шкільної родини, ступаєте на незвіданий шлях пізнання. Бажаю Вам легких уроків, гарних друзів, радісних моментів шкільного життя. Всім здобувачам освіти хочу побажати наснаги і наполегливості у навчанні, зростати патріотами рідної землі та України, множити своїми успіхами славу рідної школи. Слова великої шани адресую педагогічному колективу. Професія вчителя вимагає особливого дару, великої відповідальності і віри, від ваших зусиль залежить успіх розпочатих перетворень в освіті. Бажаю міцного здоров’я, творчих успіхів і професійних звершень. Особлива подяка технічному персоналу закладу, які доклали багато зусиль для підготовки школи до нового навчального року. Батькам хочу побажати терпіння та мудрості. Хай буде рік шкільний для всіх нас щасливим та успішним. Зі святом, з Першовереснем!