Привітання директора закладу зі святом останнього дзвоника

27 трав. 2021
Вітання

Від щирого серця вітаю вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року! Це той день, якого ви всі з нетерпінням чекали,  бо Останній дзвоник сповіщає про те, що настає чудова пора-  літні канікули. Хочу побажати, щоб  вони були незабутні, веселі та цікаві. Восени ви повернитесь за шкільні парти, і вам буде про що розповісти друзям.

Для випускників цей останній дзвоник є трішки сумним тому, що він сповіщає про розставання з дитинством і  про те, що завтра настане доросле життя. Бажаю вам досягнень і успіхів, мати гарних друзів, отримати якісну освіту і  улюблену професію. Впевнена, що всі ми – батьки і вчителі     - пишатимемося вами.

Вчителям і батькам хочу побажати в цей день мудрості і терпіння. Виховувати та навчати дітей, особливо в умовах дистанційного навчання, важко. Кажуть, що це іноді невдячна справа, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що вони розумні і прагнуть кращого в житті.

Успіхів вам та натхнення, теплого літа, яскравих вражень.

А випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети.

Дзвінок останній – перший крок в житті,

Палкий порив і юності надії,

Нехай щастить вам, друзі, у путі

І хай здійсняться світлі ваші мрії!