Безпека дорожнього руху – це життя!

21 трав. 2021
У закладі проведено виховні заходи превентивного спрямування

Безпека дорожнього руху – це життя!

З нагоди проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, що проходить у рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, у закладі проведено виховні заходи превентивного спрямування. Під час проведення заходів класні керівники нагадали дітям правила поведінки пішоходів, надали рекомендації щодо використання (носіння) світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі – нової норми, яка впроваджена недавно відповідно до законодавства, а також основи страхування життя, здоров’я та майна доступною для дітей мовою. Під час проведення заходів були використані відеоматеріали, що стосуються різних аспектів безпеки на дорозі, про які повинні знати діти – дорожнім знакам, правилам поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяким обов’язковим вимогам до дітей як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі. На прикладах конкретних ситуацій, відображених у відео, пояснювали дітям основні правила безпеки.

Класними керівниками 1-4 класів були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Під час проведення «Уроків дорожньої безпеки» для 5-11 класів учителі використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми, такі як: перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок,  інсценізації, виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини, тренінгові вправи. На уроках основи здоров’я  були  проведені  практичні заняття  «Перша медична допомога», під час яких діти разом з учителями Кашлєвою Л.В., Авраменко Д.В., Юдковською В.В., Алфімовим О.О. відпрацьовували прийоми надання першої допомоги при нещасних випадках у ДТП.

Проведені заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді.

Фотоальбом можна переглянути тут