Участь у XVI ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

20 трав. 2021
Учасники освітнього процесу закладу взяли участь у акції

Волонтерський загін «Данко», об’єднавши зусилля учнівського, педагогічного та батьківського колективів закладу «Престиж», взяв участь у XVI ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»,  яка спрямована на допомогу новонародженим немовлятам - ’’Здорові немовлята!”, головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих відділень неонатології. Акція відбувається вже у шістнадцятий рік поспіль і за цей час вже встигла набути загальнонаціональної підтримки. Для нас, є надзвичайно важливою участь у проведенні та організації цього соціально важливого благодійного проекту для всього суспільства. Акція триває з 1 квітня по 30 вересня 2021 року  і кожен, хто має можливість, може приєднатися заради здоров’я маленьких дітей.