Увага! Проєкт «Книга має ноги. Читай і відпускай!»

28 січ. 2021
Усіх жителів громади запрошуємо взяти учать у проєкті!

Читання має бути модним

На жаль, українці читають дуже мало. У середньому, менше однієї книги на рік. Лише 8% населення в Україні читають кожного дня. 38% – читають раз на місяць.

Учнівський та педагогічний колективи КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» ГМР завдяки проєкту «Книга має ноги. Читай і відпускай!» хочуть, щоб про книги говорили всюди: у ЗМІ, у соцмережах, у школах та молодіжних організаціях. Реклама книг линула із вуст авторитетних гуляйпільців для великої аудиторії. Чим більше ми говоримо на тему читання, тим більше людей зможуть знайти своїх авторів та свої книги серед літераторів рідного краю. І тоді в більшості з них з'явиться звичка читати. Усіх жителів громади запрошуємо долучитися до проєкту з буккросингу.

Буккросинг - це циркуляція книг між людьми у спеціальних місцях. Таким місцем ми обрали культурний осередок містечка - Гуляйпільський краєзнавчий музей.