У закладі проведено День безпечного Інтернету

25 лют. 2020
Заходи до Дня безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету  під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

До Дня Безпечного Інтернету в нашомунавчальному закладі проведено низку цікавих заходів:

Для учнів початкових класів, найменших користувачів Інтернетом, була запропонована прогулянка по Он-ляндії та проведена гра-подорож «Безпечний Інтернет». З захопленням малюки переглянули і обговорили  відео «Найжахливіший день Петрика»

Учні 5-8 класів з задоволенням виконали інтерактивну вправу про безпеку в Інтернеті https://learningapps.org/watch?v=p6fymfp5j18, стали учасниками вікторини "Юні знавці Інтернету".

Здобувачі освіти  9 класів виготовляли буклети і бюлетені, з даної теми та  обговорили такі питання, як правила користуванням Інтернетом, використання і небезпека віртуального спілкування, захист неповнолітніх в Україні, кібербезпека, розробили пам’ятки для учнів та батьків.

Учні 10 – 11 класів стали учасниками уроку тренінгу «Разом для найкращого Інтернету», переглянули інформаційний відеоролик.

Фотоальбом можна переглянути тут