У закладі проведено тиждень до Міжнародного дня рідної мови

25 лют. 2020
З 17 по 21 лютого у закладі проведено тиждень до Міжнародного дня рідної мови

«Рідна мова-життя духовного основа» Під таким гаслом з 17 по 21  лютого в закладі проведено тиждень  до  Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого. Протягом тижня проводилися тематичні уроки, виховні години та різні заходи, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови. Для учнів 1-4 класів проведено конкурс читців віршів про мову «Рідна мова! Материнська, барвінкова, калинова», організовано виставку колажів, малюнків  «Черпай знання з чистого джерела». Учителі української мови та літератури Стасик Л.І., Григорова Н.М., Коротнюк В.А. провели тематичні уроки: «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу». Школярі готували повідомлення та презентації  про нашу мелодійну, неповторну українську мову, цікаві факти про мову,  давали відповіді на питання  вікторини «Країна мовник цікавинок», розгадували загадки та грали в  цікаві мовні ігри. Сподобалися учням  криптограма «Відомі філологи»,  вікторина «Мандруємо рідною країною»,  хвилинка роздумів «Гостре словечко ранить сердечко»,  бліц-ребуси «SMS-мова». Учні познайомилися у медіатеці з тематичною виставкою літератури «Бережімо наш скарб - рідну мову».  Проведення заходів до Міжнародного дня рідної мови сприяло усвідомленню того, що  учні відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження мови, культури, звичаїв і традицій свого народу.

Фотоальбом сможна переглянути тут