Привітання до Дня Святого Миколая

19 груд. 2017
Привітання до Дня Святого Миколая

19 грудня 2017 року члени шкільного парламенту привітали учнів початкових класів з Днем Святого Миколая. Із задоволенням школярі слухали вірші, пісні, відгадували загадки та отримували солодкі подарунки.

Голова профспілкового комітету Клименко С. П. разом з членами гуртка «Театральна майстерність» привітали  всіх працівників та учнів 5 – 11 класів зі святом та вручили солодощі.

В рамках тижня іноземної мови вчитель Гура Л. І. разом зі своїми  вихованцями підготували та показали  для молодших школярів  святкову інсценізацію казки «Теремок» англійською мовою.

Учні 1 – 7 класів взяли участь у відкритті новорічної міської святкової ялинки .  Усі присутні щиро вітали переможців районного конкурсу «На кращу новорічну ялинкову прикрасу» : Максимюка Єгора 1В, Попова Бориса 1А, Лучин Владиславу 1В, Коновалову Валентину 6Б, Закарлюку Артема 3Б,   Гузєєву Варвару 4Б, Шевченка Владислава 2Б.

Відчиняйте двері — йде Миколай,
  Він благословить весь рідний наш край.
  Пропаде руїна, а ненька – Україна
  Буде процвітати із краю в край.

Вже у вашій хаті святий Миколай,
  Поклоном, господар, його зустрічай.
  В біді він розрадить і кожному порадить,
   До смаку дарунки собі вибирай.

Благослови нас, Миколаю,
   Перемогти злу силу дай.
   Засій в серцях бажання чисте
   Міцно любити рідний край.