Відкриття медіатеки у закладі

5 жовт. 2017
5 жовтня у школі відбулося відкриття медіатеки

Сьогодні Україна впевнено розвивається у проєвропейському напрямку.

Сучасний тренд європейського суспільства – це мультимедійний простір для роботи в бібліотеках. 5 жовтня 2017 року вперше на Гуляйпільщині такий інтерактивний центр відкрився у комунальному закладі «Гуляйпільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1», коли вся країна відзначає величне свято хранителів мудрості - Всеукраїнський місячник бібліотек.

Створення медіатеки проходить в рамках науково – педагогічного експерименту – впровадження соціальної програми  «Інклюзивна освіта  - рівень свідомості нації»,  яка має за мету: забезпечення рівного доступу

до якісної освіти дітям з особливими потребами. Цей проект реалізується в Запорізькій області благодійним фондом Марини Порошенко разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки і сприяння Запорізької обласної державної адміністрації.

Доземно вклоняємося і висловлюємо велику вдячність та подяку голові Гуляйпільської районної державної адміністрації Іщенкові Олександру Аврамовичу, голові Гуляйпільської районної ради Клешні Анатолію Григоровичу,  голові Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади Ярмаку Сергію Олександровичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської районної державної адміністрації  Буту Роману Сергійовичу.  Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє школярів. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, допомогу і за частку душі, подаровану нашим дітям.

Архітектурний дизайнерський проект сучасної медіатеки включає в себе новий доступніший простір, вирізняється комфортним дизайном та має більш широкий спектр послуг. Медіатека оснащена комп’ютерами, які мають доступ до Інтернету, ксероксом та принтером. Зручний інтерактивний простір слугуватиме відвідувачам. Діти зможуть спілкуватися, проводити вільний час, виконувати домашнє завдання та отримувати нову інформацію.

Висловлюємо щиру подяку будівельникам  Білецькому Андрію Володимировичу, Дяченку Андрію Сергійовичу та будівельній бригаді під керівництвом Білецького Володимира Федоровича, які доклали максимум зусиль і професійно, швидко та якісно реконструювали приміщення медіа теки і сучасний інтерактивний центр став затишним, привітним та гостинним.

Усі присутні радо вітали на святі методиста районного методичного кабінету Самохліб Інну В’ячеславівну.

Сучасна медіатека включає грандіозне скупчення мультимедійних

файлів на різній технічній апаратурі, дає змогу працювати як на комп’ютері, так і зі звичайними книжками, використовувати в роботі диски, великі екрани телевізорів та інші інноваційні технології.

Сьогоднішня подія зібрала у школі всіх тих, хто безкорисливо допомагає дітям. Той, хто простягає руку допомоги – збагачується душею, а душа, як джерело, наповнюється добром і людяністю, любов’ю і світлом! Керівництво нашого району  та  небайдужі до освіти люди приділяють значну увагу розвитку, створенню та забезпеченню умов якісного навчання та виховання всебічно розвиненої особистості.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація школи висловлюють найтепліші слова подяки політичній партії «Опозиційний блок» та Дудці Олександру Івановичу за цінний подарунок –

телевізор для медіатеки, який учні та педагоги  щоденно  використовуватимуть, щоб урізноманітнювати  форми  і методи навчально-виховного процесу. Вітали присутніх та вручили телевізор заступники директора товариства з обмеженою відповідальністю «Еталон – Агро Плюс», депутати районної ради Кірієнко Олександр Олександрович та Целіковський Сергій Володимирович. Щиро дякуємо нашим спонсорам за ваше милосердя, порядність, діловитість, які дозволили Вам зробити такий великий добродійний внесок у справу навчання українських школярів.

Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі , спілкуючись із цими доброзичливими людьми. Тож нехай над вами, шановні і поважні люди, завжди височіє корона ДОБРОГО ІМЕНІ.

Особливим багатством бібліотек є бібліотекарі. Багато років у закладі безкорисливо, повною віддачою працювала творча, талановита, досвідчена, безмежно віддана своїй справі Грицаюк Марія Василівна, яка була присутня серед шановних гостей. Ми щиро дякуємо Вам за душевне тепло,

за відкриття дитячих сердець, за таємничі мандрівки незвіданими стежками,

за мудрість і досвід, переданий молодому поколінню.

Право вручити символічний ключ від сучасного інтерактивного центру було надано голові  Гуляйпільської районної державної адміністрації Іщенку Олександру Аврамовичу. А прийняла ключ директор школи Каткова Любов Єгорівна, яка зі словами подяки та привітань звернулася до шановних гостей і до всіх присутніх у залі. Найурочистішим моментом феєричного свята стало перерізання стрічки перед входом у медіатеку. Цю почесну місію виконали

начальник відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської районної державної адміністрації  Бут Роман Сергійович, ветеран бібліотечної справи Грицаюк Марія Василівна, шкільний бібліотекар Порхнява Галина Миколаївна та переможець районного конкурсу «Найкращий читач», учениця 8Б класу Кацай Дар’я. Гості та учасники свята мали змогу на згадку сфотографуватися.