Пройшов випускний вечір

26 черв. 2017
24 червня пройшов випускний вечір.

24 червня пройшов випускний вечір. Атестати про загальну середню освіту отримали 36 випускників. Срібною медаллю була нагороджена Копілець Владислава. З напутніми словами звернулася до учнів директор школи Каткова Любов Єгорівна,  під урочисті фанфари вручивши атестати зрілості.

Всіх присутніх привітав голова Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади Ярмак Сергій Олександрович. Звертаючись до учасників заходу, Сергій Олександрович побажав випускникам  щасливої життєвої стежини, вчителям та батькам -  витримки, вдячності, пошани від дітей,  всій громаді – миру та злагоди, достатку в домівках.

Щирі напутні слова прозвучали також цього вечора від заступника голови районної державної адміністрації  Турченка Олександра Васильовича.

А далі лунали щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків.