Заходи до Дня Перемоги

5 трав. 2017
У закладі пройшли виховні години до Дня Перемоги

І знову прийшла весна. Пора щорічного відродження природи, розквіту надій і сподівань. Та для старшого покоління кожен травень відгукується болем у серці, адже 9 травня, у світлий День Перемоги, вони згадують роки Другої світової війни, свою обпалену юність.

Учні 6-А класу провели класну годину на тему: «Миру-бути». На ній мова йшла не тільки про далекі події, а й про сьогодення. Мета заходу - формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління , сприяти пробудженню бажання вивчати історію, уболівати за майбутнє країни.

4 травня учні 7-А та 7-Б класів були запрошені до центральної дитячої бібліотеки на літературно-музичну композицію «Через роки, через століття – пам’ятаємо», присвячену Дню пам’яті і примиренню та 72-ій річниці Перемоги над нацизмом. Протягом заходу учні ознайомилися із трагічними подіями Другої світової війни та прослухали пісні воєнних часів, які підтримували мужніх бійців під час  запеклих боїв. Метою заходу було поглибити знання учнів про героїчне минуле нашого народу, допомогти їм усвідомити велич подвигу українських воїнів у роки Другої світової війни та виховати у школярів повагу й шану до тих, хто ціною власного життя здобув Перемогу.