Заходи в рамках місячника боротьби з туберкульозом

24 бер. 2017
Місячник боротьби з туберкульозом

У рамках місячника боротьби з туберкульозом активізувалась інформаційно-освітня робота серед школярів з метою навчання  основам  культури  здоров’я шляхом  проведення  тренінгів  та групових   консультацій, рольових ігор з використанням ІКТ. У ході  проведення заходів вчителі повідомляли про шляхи профілактики захворювання на туберкульоз,  важливість своєчасного виявлення та ефективного лікування. З цією метою здійснювався показ відеороликів з питань профілактики туберкульозу,  обговорювалися питання, пов’язані з даним захворюванням та зниженням темпів його поширення. Вчителем предмету «Основи здоров’я» Кашлєвою Л.В. створено разом з учнями 7-Б та 8-А класу два проекти: «Профілактика туберкульозу» та «Соціальна небезпека інфекційних захворювань».  Вчителем образотворчого мистецтва Кочетковою Г.В. організовано конкурс малюнків на тему «Туберкульоз. Здоровим бути легко»  та оформлено  виставку малюнків. Медична сестра Гетце Л.В.    провела  бесіди з учнями 4 – 8  класів на теми: «Що необхідно знати про туберкульоз?», «Обережно! Туберкульоз!»; «Туберкульоз і його наслідки», Класними керівниками Явтуховою Н.М.,  Кукурудзяк Т.П., Шокотко В.П., Крутінь Н.Г., Клименко С.П. підготовлено й продемонстровано  презентацій на теми: «Профілактика туберкульозу», «Туберкульоз у дітей», «Туберкульоз – інфекційне захворювання», «Гігієна школяра». Класними керівниками Веремійченко А.М., Кукурудзяк О.О., Науменко Л.О., Ганенком Д.О., Шингур І.О., Авраменко Д.В. проведено години спілкування «Це слід знати кожному», «Дитинство проти туберкульозу», «Об’єднаймося, щоб покласти край туберкульозу». Учителі української мови та літератури проводили диктанти для учнів 4-9 класів на тему: «Туберкульоз – хвороба століття».  Проводилися інформаційні зустрічі дітей та їх батьків щодо питань профілактики туберкульозу та  пропаганди  здорового  способу життя. Місячник боротьби з туберкульозом відзначився особливою згуртованістю й результативністю. Отже, проведена робота сприяла об’єднанню зусиль  у напрямку стабілізації ситуації з поширенням туберкульозу в закладі та районі.