День безпечного Інтернету

8 лют. 2017
День безпечного Інтернету

Сьогодні ми не уявляємо своє життя без Інтернету – знайомства, робота, покупки. Майже усі сфери життя заполонила всесвітня павутина. Однак, там де зручність, там і небезпека. Насамперед День безпечного Інтернету проводиться для того, аби вберегти молодь та дітей від небезпек у віртуальному світі.

Кожного року у другий вівторок лютого світова спільнота відзначає «День безпечного Інтернету», який започаткувала Європейська мережа безпечного Інтернету Insafe у 2004 році.

7 лютого 2017 року комунальний заклад «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради  активно долучився до заходів по відзначенню «Дня безпечного Інтернету». Цьогоріч він проходив під гаслом «Будь зі мною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

Вчитель інформатики Тернова Світлана Володимирівна провела круглий стіл на тему: «Інтернет – простір: можливості та небезпека», для учнів 7-8-х класів.

Під час заходу учасники ділились своїми враженнями від користування Інтернетом, з’ясовували проблему поширення особистої інформації та захисту персональних даних. Обговорювали питання захисту від шахраїв, які щоразу придумують новітні форми і способи заволодіння нашими коштами або інформацією, демонстрували створені власноруч презентації з даної теми.

Наприкінці заходу вчитель акцентувала: «Наша безпека в Інтернеті залежить від нас самих. Лише ми, користувачі Всесвітньої павутини, можемо зробити її кращою для кожного з нас».

Учні 10 класу (вчитель Миронова Л.О.) презентували свій проект «Безпечний Інтернет – вигадка чи реальність». Учні провели анкетування «Що ти знаєш про Інтернет?»  можливі ризики і результати дослідження висвітили в презентаціях та публікаціях. Створені буклети школярі роздали учням 6-х класів.

В День безпечногоІнтернету (вчитель Смола Лілія Іванівна) було проведено анкетування з батьками про необхідність та безпечність Інтернету, у результаті якого більшість батьків вважає, що Інтернет є необхідним, але безпечним (за рахунок правильного поводження в мережі). З учнями початкової ланки переглянуто фільми, після яких відбулося обговорення щодо розміщення фото чиінформації про однокласників без їхньогодозволу, про спілкування в мережілише культурною мовою.

Розміщено стікер з посиланням на сайт закладу на веб-платформі https://padlet.com/ «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».