Великодні подарунки мужнім захисникам

1 трав. 2024
Великодні подарунки мужнім захисникам

Цього року Великдень припадає на 5 травня, а це значить, що незабаром час знову підбадьорити та привітати наших воїнів на передовій. Учні, батьки, вчителі закладу долучилися до  акції, метою якої є передати  воїнам частинку свого тепла, любові, вдячності за наш захист. Діти разом з батьками малювали малюнки, виготовляли обереги, патріотичні сувеніри. Також підготували посилки із смаколиками та засобами гігієни. Великодні подарунки для військових, які боронять нас у Пологівському районі, передасть волонтер Коростельов Д.Ю. Сподіваємося, що воїни  відчують нашу шану, повагу, вдячність, а найголовніше – тепло сердець дітей, які діляться своєю любов’ю та очікуванням свята, щоб далеко від рідних домівок, у складних бойових умовах наші захисники хоч ненадовго мали можливість поринути в атмосферу Великоднього святкування.

У це світле свято бажаємо всім українцям здоров’я, щастя, любові, миру та душевного спокою. Міцного духу й незламної віри в щасливе майбутнє!