Вітаємо переможців!

9 січ. 2024
Починаємо ІІ семестр з гарної новини.

Починаємо ІІ семестр з гарної новини. Учні нашого закладу Куріленко Кирило 5-Б клас, Вербицька Діана 7-Б клас, Онучко Богдан, Шкабров Тимур, Ситник Софія, Штепа Варвара 3-В клас здобули перемогу в Обласному конкурсі «Барви козацької Хортиці». Звичайно завдяки нашим педагогам: Ольховій Л.І., Куріленко А.В., Лукаш Н.В. Подяки за участь у Обласній благодійній патріотичній акції «Шануймо мужність та відвагу воїнів ЗСУ» отримали: Шаповал Олександр 3-В клас, Сергійчук Максим 3-В клас, Вербицька Діана 7-Б клас, Глаз’єва Дар’я 7-Б клас, Криворученко Крістіна 7-В клас, Зінченко Олександра 4-Б клас. Діти разом з учителями Ольховою Л.І., Лукаш Н.В., Куріленко А.В., Фоміновою А.М. підготували привітання для наших захисників. Вітаємо наших шановних переможців конкурсу та учасників акції. Бажаємо всім творчих успіхів, натхнення та удачі!