Представниками Донецького державного університету внутрішніх справ проведені безпекові онлайн-години з учнями нашого закладу

15 груд. 2023

Учасники освітнього процесу КЗ «ОЗЗСО «Престиж» ГМР висловлюють щиру подяку представникам Донецького державного університету внутрішніх справ за проведені безпекові онлайн-години. Психологи-практики університету провели захід для учнів 10, 11 класів на тему «Криза і зріст: психологічне здоров’я і допомога тому, хто пережив травму» (програма Олени Зеленської «Ти як?»). Вони поділилися своїми знаннями та досвідом, надаючи учням корисні інструменти та стратегії для кращого розуміння власних емоцій і впорядкування їх у періоди кризових ситуацій. Обговорювалися питання психологічного здоров'я, способи підтримки себе та оточуючих під час труднощів, а також шляхи виходу з кризових станів. Учні мали можливість задати питання, поділитися своїми переживаннями та отримати відповіді фахівців. Цей захід став важливим кроком у формуванні свідомого ставлення до власних емоцій та допоміг старшокласникам зрозуміти, як керувати своїми почуттями в складних ситуаціях.Захід «Правова відповідальність неповнолітніх» став важливим кроком до підвищення обізнаності молоді з питань правопорядку та уникнення ситуацій, пов’язаних із правопорушеннями. Під час його проведення експерти зі сфери права та правоохоронних органів надали здобувачам освіти важливу інформацію про їх права та обов’язки, а також навели конкретні приклади ситуацій, які можуть виникнути у повсякденному житті. Неабияким досягненням цього заходу є не лише передача знань, а й формування у молодого покоління відповідального ставлення до прав людини і законів. Ці знання та усвідомлення важливості дотримання правопорядку є невід’ємною складовою цивілізованого суспільства. Такі ініціативи є значним кроком у формуванні свідомого покоління, яке враховує власні права та відповідальність за їх дотримання. Навички, отримані завдяки таким заходам, стають важливим кроком у створенні безпечного та правового середовища для молоді, яка є майбутнім нашого суспільства.