Привітання зі святом Дня учителя!

1 жовт. 2023
Привітання

Шановні колеги, адміністрація закладу вітає всіх працівників освіти з професійним святом. Висловлюємо вам безмежну подяку за те, що віддаєте дітям свою дорогоцінну душу, даруєте їм мудрість та знання, тепло та любов вашого серця. У цей святковий день бажаємо відчути тепло учнівських сердець і силу батьківської вдячності та поваги. Нехай цей рік принесе багато хороших новин, а діти дають можливість пишатися своєю працею. Хай життя буде наповнене наснагою, любов’ю та здоров’ям, а педагогічна майстерність з кожним роком стає ще більш витонченою. Щастя, оптимізму, мирного неба, здійснення мрій та Перемоги!

Прийміть також вітання від наших одинадцятикласників.