Найбільший урок у світі

30 квіт. 2023
Учні КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради стали учасниками проєкту «Найбільший урок у світі»

Учні КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради   стали учасниками проєкту

«Найбільший урок у світі»

«Найбільший урок у світі» - це всесвітня ініціатива, створена Project Everyone та UNICEF, націлена поширити обізнаність про Цілі сталого розвитку серед молоді і дітей та надихнути їх стати тим поколінням, що змінює світ.  У закладі впродовж тижня з 24.04. 2023 по 28.04. 2023 було проведено заходи в межах проєкту  «Найбільший у світі урок» для учнів 5-10 класів, де діти разом з класними керівниками Григоровою Н.М., Копервас В.В., Терновою С.В., Гурою Л.І., Шингур І.О. під час онлайн-зустрічі з амбасадорами проєкту розглядали важливі  питання для всього людства.

Цілі сталого розвитку (ЦСР), їх ще називають «Глобальними цілями» -  це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб вирішити найбільші проблеми людства. А проєкт «Найбільший у світі урок» націлений на те, щоб інформувати дітей про ті проблеми, які є актуальними для нашої країни. У 2023 році проєкт спрямований на дві Цілі сталого розвитку: ціль №4 «Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх» та ціль №11 «Створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохоплюючій і сталій індустріалізації та інноваціям». Амбасадори розповіли школярам: як звичайний школяр може долучитись до модернізації міста; що можна зробити для поширення можливості якісної освіти; як можна долучатися до глобальних змін ще у шкільному віці. Активний діалог, позитивні враження, нова інформація сприяли розумінню учнями, який вагомий вклад вносить наша країна в досягнення глобальних Цілей сталого розвитку.

Дбаючи про наше майбутнє та майбутнє усього світу, ми ще раз підтверджуємо, що Україна - сильна держава, яка відстоює важливість глобальних цілей для всього людства.