Вітаємо переможців!

27 лют. 2023
З Перемогою!!!

25 і 26 лютого 2023 року відбулися інтелектуальні змагання - обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук 2023 року!
Не зважаючи на те, що цьогоріч конкурс-захист проходив в умовах повномасштабної війни, наші учнів долучилися до конкурсу та отримали призові місця! Вітаємо з Перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН ученицю 11-Б класу Коновалову Валентину (ІІІ місце) та ученицю 10-А класу Копілець Анастасію (ІІІ місце). Науковий керівник: Юдковська В. В. Цьогоріч дівчата працювали над актуальними дослідженнями, підняли надзвичайно актуальні теми, які допоможуть в подальшому зрозуміти підростаючу молодь та налагодити емоційний зв'язок між поколіннями. Теми робіт: "Вплив військового стану на прояви насильства в родинному середовищі" (Коновалова В.) та "Вплив військового стану на особливості прояву психічних стані підлітків" (Копілець А.). Вітаємо юних науковців!

Фото можна переглянути тут.