День безпечного Інтернету

7 лют. 2023
У закладі пройшли заходи до Дня безпечного Інтернету

07 лютого 2023 року відзначався Міжнародний День безпечного Інтернету. У зв’язку з цим, згідно річного плану виховної роботи закладу, з метою виховання поважливого онлайн спілкування учнів та профілактики кібербулінгу в період з 07 по 10 лютого 2023 року в закладі був проведений Тиждень безпечного Інтернету.

Для учнів 1-4 класів були проведені уроки за темами: «Безпечний Інтернет» та «Кібербулінг».

Учні 5-7 класу опрацювали теорію з безпечного інтернету та пройшли тестування, отримали за це сертифікати .

У 5-11  класах пройшли виховні години до Дня безпечного Інтернету. Діти  переглянули презентації, обговорили ситуації з власного досвіду безпечної роботи в Інтернеті . Потім пройшли цікаву вікторину з даної теми за допомогою ресурсу learningapps.

Фото можна переглянути тут