Відкритий урок у 2-В класі

16 лист. 2022
У закладі було проведено відкритий урок

Вчитель початкових класів Ольхова Л.І. 15 листопада провела відкритий урок математики на тему «Віднімаємо числа різними способами». Прагнучи забезпечити активну інтелектуальну роботу учнів на уроці використовувала різні методи, прийоми, добирала різноманітні завдання. Для ефективного проведення уроку використовувала презентацію, фліпчарт. Ключові компетентності учнів розвивала шляхом впровадження  технології критичного мислення, інтерактивних технологій: «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Навчаючи – вчуся», проблемне навчання, здоров’язбережувальні технології,  вміло використовувала міжпредметні зв’язки. Атмосфера уроку сприяла учням повністю показати свої знання, вміння і навички. Шляхом використання кольорів було проведене формувальне оцінювання. На уроці була забезпечена досить висока працездатність, всі учні були залучені до роботи, працювали активно і плідно. Діти  достатньо були завантажені роботою і в результаті отримали радісне відчуття успіху.  На уроці виявлялися взаєморозуміння, доброзичливість, взаємопідтримка учнів між собою та вчителя й учнів.        Були дотримані правила педагогічного такту, етики, норми стосунків учителя й учнів. Урок отримав схвальні відгуки від присутніх педагогічних працівників. Лариса Іванівна показала високий рівень професіоналізму та результативність  своєї праці.