У закладі пройшов відкритий урок

8 груд. 2022
Відкритий урок з німецької мови

05 грудня 2022 року Веремійченко Алла Миколаївна провела відкритий урок з німецької мови в 11 – А класі на тему «Природа і довкілля». Урок проведено з комп’ютерною підтримкою. Використані інтерактивні вправи допомогли швидко визначити ступінь засвоєння учнями лексичного матеріалу, активізації лексичних одиниць з теми, активізувало монологічне мовлення учнів з проблем захисту навколишнього середовища, розвивались комунікативні та творчі здібності учнів, висловлювання власної думки, аналізу явищ та подій, підвищувався рівень екологічної культури учнів, виховувалось відповідальне ставлення до навколишнього середовища. Відеофільм „Umwelt Quick Tipps 1 – 5“ дав можливість учням чути і бачити живу іноземну мову у дії, що позначився та розвивати і формувати вміння сприймати мову на слух. Виконуючи цікаві завдання, учні з легкістю змогли: закріпити лексику, удосконалити вміння усного мовлення, покращити навички аудіювання, розвинути свої творчі здібності.