Привітання до Дня Збройних Сил Украіни

6 груд. 2022
Вітаємо зі Святом

День Збройних Сил України –

одне з найважливіших свят цього року,

адже ЗСУ зараз є нашою опорою.

Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Активісти учнівського самоврядування нашого освітнього закладу від імені всіх українських дітей висловлюють щирі й глибокі слова подяки та безмежну вдячність своїм янголам-охоронцям, захисникам і захисницям з нагоди  величного свята Дня Збройних Сил України! Діти залишаються дітьми навіть в умовах війни. Під час небезпеки вони спускаються в укриття – і продовжують там безтурботно сміятися й гратися в улюблені ігри. Українська малеча сміливо мріє, бо переконана, що ранок точно настане завдяки ЗСУ. Тому, щоб відзначити мужність, відданість, незламність та непереможність наших воїнів, члени учнівської ради підготували оригінальні листівки, у яких вони вітають всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Армія - це сила і гордість нашої Батьківщини. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі. Бажаємо кожному захиснику і захисниці міцних сил і незламної віри, бравих ідей і добрих надій, впевнених планів і обов'язкової удачі, незгасного оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Повертайтеся додому цілими і неушкодженими з перемогою! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!