Відеоуроки з правил дорожнього руху

18 лист. 2022
17 листопада для здобувачів освіти 1 - 4 класів голова учнівського самоврядування Медяник Андрій підготував відеоурок «Знай, вивчай і поважай Правила Дорожнього Руху!» з метою попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму і збереження життя та здоров’я дітей.

Під час перегляду, школярі ознайомилися із роботою патрульної поліції. Закріпили знання про значення правил дорожнього руху для водіїв та пішоходів.  Особливу увагу приділяли групам дорожніх знаків. Нагадали учням про правила їзди на велосипеді.

Коновалова Валентина підготувала відеозвернення до всіх пішоходів. На особистому прикладі продемонструвала правила переходу вулиць та автошляхів. Звернула увагу, що під час руху по переходу, потрібно знімати навушники, не використовувати відволікаючі пристрої та уважно слідкувати за сигналами світлофора. У вечірній час користуватися флікерами та світлоповертаючими елементами. Нагадала про небезпеку гри біля дороги.

Цікаво, змістовно та корисно пройшов перегляд відео.  Такі заходи спрямовані на вивчення правил, дотримання безпеки життєдіяльності під час руху вулицями. Особлива увага була звернена до учнів початкових класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом. Активісти учнівського самоврядування закладу, готуючи для молодших друзів такі повідомлення, поповнюють свій багаж знань та майстерно передають його дітям.

Відео 1

Відео 2