Триває атестаційний період

11 лист. 2022
Вчитель англійської мови Гура Любов Іванівна показала відкритий урок у 6-Б класі на тему «Шкільне життя. Мій улюблений урок»

Атестаційний період розпочато. Триває вернісаж відкритих уроків педагогів закладу. 10 листопада вчитель англійської мови Гура Любов Іванівна показала відкритий урок у 6-Б класі на тему «Шкільне життя. Мій улюблений урок». Використання флеш-карток, комп’ютерної презентації, інтерактивних вправ зробили його цікавим, інформаційно на емоційно насиченим, вчитель надала великої уваги розвитку в учнів навичок аудіювання, читання, говоріння. Діти гарно володіють англійською мовою, називають навчальні предмети, відгадуючи їх за малюнками та описом. Дітям була запропонована вправа: короткі висловлювання англійських дітей про свої уподобання та труднощі шкільного життя. Шестикласники прослухали, прочитали текст та виконали різні завдання. Переконливо пояснювали свій вибір улюблених навчальних предметів за запропонованою вчителем схемою висловлювання. Дуже різноманітними були варіанти про необхідність вивчення шкільних предметів. Багато учнів назвали урок англійської мови як найцікавіший та корисний для їхнього майбутнього життя; старанне вивчення англійської мови дасть їм можливість навчатися успішно у вищих навчальних закладах України та за кордоном.  Урок сприяв розвитку творчої пізнавальної діяльності учнів. Цікаво проведено вчителем формувальне оцінювання учнів шляхом використання кольору. Дуже приємно було побачити у чаті клас-руму більшість записів зеленим кольором: свідчення активності участі в освітньому процесі на уроці, готовності працювати над проєктом на наступному занятті. Урок отримав схвальні відгуки у присутніх педагогів. Вчитель Гура Любов Іванівна показала високий рівень професіоналізму та ефективну результативність своєї праці.