Відкритий урок у 2-Б класі

14 лист. 2022

У комунальному закладі «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради розпочався атестаційний період. Вчителька початкових класів Шокотко В. П. 8 листопада провела відкритий урок математики на тему «Досліджуємо задачі з двома запитаннями». На уроці для розвитку ключових компетентностей здобувачів освіти Валентина Петрівна використовувала інтерактивні технології, технології створення ситуації успіху, ігрові форми та технологію розвитку критичного мислення. А також акмеологічні методи: «Повір у себе», «Констатація успіху», методи порівняння та досліджень. Присутні на уроці колеги та вчителі інших навчальних закладів громади високо оцінили професійні якості вчителя. А 10 листопада вона провела виховний захід на тему ««Життя людини – найвища цінність». Тема заходу актуальна для сьогодення. На початку зустрічі Валентина Петрівна запропонувала дітям прочитати тему і звернути увагу на два розділові знаки, які з’являлися на слайді, змінюючи один одного – знак питання і знак оклику. Який з них поставити? А на це питання зголосилися дати відповідь у кінці заняття. Під час заняття були використані інтерактивні вправи «Мозковий штурм», де діти підбирали асоціації до слова «життя», що може зашкодити життю, від кого залежить їх життя, хто відповідальний за нього та «Від заняття я очікую…». Дидактичні ігри «Фантазери», «Психологи» та «Мудреці» допомогли дітям практично визначити найголовніші життєві цінності. Діти переглянули відео «Заповіді Матері Терези», а потім обговорили їх. Вони визначали, які фактори негативно впливають на наше життя, а що зробить наше життя кращим і яскравішим, дарували один одному і гостям посмішки. Згадали Конституцію України, статтю 27, де говориться про невід’ємне право на життя та Конвенцію ООН з прав дитини. У підсумку заняття діти одноголосно вирішили поставити в темі знак оклику. Чим показали його цінність.  Присутні на занятті гості подякували вчителеві за захід і задоволення від його перегляду.

Фото можна переглянути тут