Вітаємо зі святом!

14 жовт. 2022
Привітання з нагоди світлого свята до дорогих наших захисників та захисниць України

Сьогодні Україна святкує славне свято,

Не тільки чоловіче, боронять ще й дівчата.

Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину

Родину захищати та рідну Україну!

Хай мир панує завжди й спокій навкруги,

Будь-що нехай вам буде усюди до снаги,

Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,

Покровом Божа Матір нехай вас огортає!

«За мир у всьому світі» - фраза, яка сьогодні для українців набула нового значення. Особливого. Сьогодні на долю нашої країни та народу випало важке випробування - війна. Але в той же час ми усвідомлюємо, що в нас є сильна українська армія, воїни, які мужньо боронять кордони нашої держави, стоять на варті хоробрі захисники. Голова учнівського самоврядування та активісти учнівської ради закладу звертаються з нагоди світлого свята до дорогих наших захисників  та захисниць України: «Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви  ціною свого здоров’я та  життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях, навчатися та працювати. Ви робите все можливе, щоб ми мали можливість жити в мирній, заможній, вільній і по-справжньому європейській країні. Ми дякуємо вам  за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її цілісність та недоторканість, її гідність. Ви даєте нам надію, що настануть кращі часи для нашої неньки України. Нехай Господь єднає Україну в мирі та злагоді! Нехай ангели оберігають вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою!»

Здобувачі освіти підібрали та розмістили на сайті освітнього закладу мотиваційні картинки  «Віримо ЗСУ». Головні вимоги для пропаганди: має бути цікаво та корисно. Пропаганда захисту своєї країни і пропаганда перемоги своєї країни над іншою — це не просто добре. Вона є безальтернативним способом роботи в умовах війни, вона докладає чималих зусиль для підвищення патріотизму та бойового духу, заохочення спротиву й навіювання українському суспільству оптимістичних очікувань щодо перемоги.

Героям країни,

Воїнам світла –

Захисникам України,

Що мужньо боронять нас

Від супостата,

Ні танком, ні градом

Вас не залякати.

Всім тим, що життя

Не шкодують віддати –

Низький вам уклін,

І велика подяка!

Наснаги, щастя, сили та любові

Вам до життя та до своєї долі,

Щоб ворог не дійшов до нашого порогу,

Щоб ви здобули мир і перемогу.

Ви захищати у боях навчились,

Все те, заради чого народились,

Надію в поміч, щастя в порятунок!

Дай Боже, віку довгого вам у дарунок!

Фото можна переглянути тут