Заходи до Дня захисників і захисниць України

14 жовт. 2022
У закладі пройшли заходи до Дня захисників і захисниць України

Кожен рік наш учительсько-учнівський колектив проводив пізнавальні виховні заходи до Дня захисників і захисниць України. Рік 2022 не став виключенням, а ,навпаки, згуртував нас, незважаючи на кілометри, що нас розділяють.Класні керівники 5-х класів запропонували своїм учням створити привітальні листівки до свята, а діти радо відгукнулись із різних куточків України, Польщі, Німеччини, Словакії. Щирі слова подяки та побажання сьогодні побачили наші захисники, отримавши дитячі поздоровлення. До нашої ініціативи долучились працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області і додали до наших привітань смаколиків. Цей захід доводить, що ми, українці, робимо важливу справу кожен на своєму місці, тим самим наближаючи нашу Перемогу!

Фото можна переглянути тут