Онлайн – зустріч лідерів учнівського самоврядування

4 жовт. 2022

29 вересня проведено онлайн – зустріч лідерів учнівського самоврядування закладу «Ми лідери, наш голос важливий!» з використанням додатку Google Meet. Зарєєструвалося 43 представника з класних колективів. Упродовж конференції коло однодумців звузилося до 26 творчих особистостей, які здатні вести за собою, бути лідерами, організовувати та досягати високих результатів у роботі. Онлайн – зустріч – це сучасний інструмент для пошуку креативних думок, обговорення актуальних пропозицій, де кожен має змогу бути почутим.

Голова учнівського самоврядування та його помічники, готуючи конференцію,

мали на меті розробку групової стратегії щодо впровадження та шляхів подальшої реалізації проєкту «Наблизимо Перемогу разом». Проєкт спрямований на підтримку ініціатив здобувачів освіти, формування їх лідерської позиції, почуття громадянськості, патріотизму та любові до міста, громади, країни, відповідальності за все, що відбувається в Україні. На конференції звітували про роботу учнівського самоврядування за минулий навчальний рік, вітали обдаровану молодь закладу за перемоги та досягнення у навчанні, спорті та інтелектуальних конкурсах. Розроблено покроковий план дій учнівського самоврядування на рік, вибрано оптимальний час для подальших зустрічей.

Медяник Андрій сповістив учасників, що наш заклад освіти пройшов конкурсний відбір на участь в програмі "Школа вільна від насильства", в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та громадською організацією «Ла Страда Україна». У рамках цього проєкту буде проведено  онлайн – зустріч активу учнівської громади щодо участі лідерів самоврядування у проєкті «Школа вільна від насильства» в рамках концепції «Безпечна та дружня до дитини школа». Програма запланована з вересня 2022 року до березня 2023 року.

Участь у проєкті відкриває можливість для нашого освітнього закладу отримати надійного партнера – громадської організації «Ла Страда – Україна», мати комфортне середовище для співжиття.

Сучасні діти стали на крок ближче до розуміння тематики військового часу. Відкриті серця розуміють важливість допомоги у подоланні психоемоційного розвантаження та відновлення особистісних ресурсів для більшості школярів. Допомога - це ключ до досягнення омріяних звершень та наближення до заповітного бажання українців – перемоги.

Зацікавлені здобувачі освітнього закладу створили вайбер – спільноту «Молодіжні ініціативи розбудовують громаду» для неформального спілкування, обміну думками, для подачі пропозицій та творчих ідей, яка допомагає формувати навички комунікації, кооперації та критичного мислення. На сторінках було викладено для обговорення план роботи учнівського самоврядування на рік та короткий опис проведення онлайн – зустрічі, де всі охочі задавали питання, залишали коментарі. У спільноті будуть розміщені посилання на зустрічі з використанням додатку Google Meet, новини та оголошення. На завершення учасники бажали всім мирного неба, світлих надій, упевненості в завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні! І щоб удача сяяла  яскравою зірочкою, зігрівала добрим сонечком і підганяла наполегливим вітерцем. Щоб шлях до благополуччя і успіху був схожий на кольорову веселку, яка випромінює позитив і вселяє впевненість, спокій і віру в перемогу.