Заходи у закладі

22 вер. 2022
У закладі проведено заходи до Міжнародного дня миру

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із збереженням  миру, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей, які захищають рідну землю від ворога у закладі проведено виховні години: для 1-4 класів «Мир на землі – радість у родині», для 5-9 класів «Дружно за мир стояти – війні не бувати» та 10-11 класів «Чому цей світ такий жорстокий? Навіщо нам оця війна?» Під час проведення заходів діти говорили про те, що найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат. Тому у час, коли в  рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий.   Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Школярі виготовили листівки, у яких закликали всіх людей жити у мирі та злагоді. Діти взяли участь у флешмобі «Лети, наш голуб – символ миру, добра та світла», вони власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. Під час проведення заходів звучали патріотичні пісні та вірші про мир, мужніх захисників рідної землі.  Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває жорстока боротьба. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити все можливе заради збереження життя на Землі.

Фотозвіт можна переглянути тут