Інтерактивний онлайн - урок до Міжнародного дня волонтера

15 груд. 2021
2 грудня 2021 року члени учнівського самоврядування закладу відвідали інтерактивний онлайн - урок до Міжнародного дня волонтера.

2 грудня 2021 року члени учнівського самоврядування закладу Медяник Андрій (10Б), Зінченко Єлизавета (10А), Медвєдєва Єлизавета (9Б), Горпинич Микита (9Б), Цьопкало Вікторія (8Б) відвідали інтерактивний онлайн - урок до Міжнародного дня волонтера. Онлайн – захід проведено за ініціативи та підтримки  громадської організації «Глобал Офіс». Організація “Глобал Офіс” вже впродовж  6 років впроваджує найбільшу освітню волонтерську програму в Східній Європі - GoCamp, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Під час уроку школярі дізналися про можливості волонтерства в Україні та світі, чим волонтерство може бути корисним для підлітків. Учасники заходу поділилися особистими  історіями та мотивацією волонтерів, а також почули розповіді з досвіду наших англомовних друзів - волонтерів GoCamp.

За довідками можна звертатися до служби  «Телефон довіри» на сайті t.me/Volunteerlountry  .

10 грудня на засіданні учнівської ради закладу розглядали ряд важливих питань, а також заслухали доповідь представників, які брали участь у проведенні інтерактивного онлайн – уроку. Було вирішено продовжувати волонтерську справу у закладі. За ініціативи лідерів учнівського самоврядування організовано і проведено благодійну акцію «Подарунок для бійців до Дня святого Миколая». Участь у даному заході дає можливість спробувати себе у новій справі, завести нові знайомства та створити зміни у своєму середовищі.