Участь у благодійній акції до Дня святого Микола

15 груд. 2021
Щорічна благодійна акція до Дня святого Миколая

Щорічна благодійна акція до Дня святого Миколая організована з метою підтримки українських військових, які захищають мирне майбутнє нашої держави на  Сході держави. Учні, батьки та вчителі напередодні свята протягом тижня збирали  продукти харчування, засоби  особистої гігієни, солодощі, щоб нагадати про чудове українське свято, щиро привітати і покращити настрій військовим ЗСУ.

Старшокласники займалися упакуванням солодких подарунків, а молодші школярі  розмальовували вітальні  листівки і записували на них свої побажання. Кожен з учнів розумів, що робить дуже важливу й надзвичайно приємну справу.  Передасть святкові подарунки в зону ООС колишній учасник бойових дій, директор Верхньотерсянської загальноосвітньої школи Володимир Леонідович Застрожніков.

Щиро бажаємо, щоб святий Миколай приніс  кожній українській родині здоров’я, затишок, радість, а Україні – мир і злагоду! Віримо, що все буде добре!