СУПЕРВІЗІЯ В ЗАКЛАДІ

13 груд. 2021
10 грудня 2021 року в комунальному закладі «Опорний заклад загальної середньої світи «Престиж» Гуляйпільської міської ради була проведена супервізія впровадження Нової української школи

10 грудня 2021 року в комунальному закладі «Опорний заклад загальної середньої світи «Престиж» Гуляйпільської міської ради  була проведена супервізія впровадження Нової української школи регіональним тренером  Самек Тетяною Анатоліївною, фахівцем з дошкільної освіти відділу освіти Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області. Супервізія проводилася за напрямками, пов’язаними з професійним стандартом вчителя початкових класів Нової української школи та створенням  сучасного освітнього середовища для здобувачів освіти.

Під час супервізії вчителям 1-х класів  Смолі Л.І., Шокотко В.П., Ольховій Л.І було запропоновано анкету самооцінювання професійної компетентності. Супервізор здійснила спостереження за діяльністю  вчителів під час уроків математики, української мови, курсу «Я досліджую світ» та дала змістовний аналіз проведених занять, провівши індивідуальні бесіди. Під час індивідуальних бесід було розпочато роботу щодо складання плану професійного розвитку педагога, надано інформацію про рекомендовані дистанційні курси, тренінги, складено список науково-педагогічних джерел, які педагог може опрацювати впродовж двох місяців, запропоновано кейси щодо технологій інтегрованого навчання молодших школярів, психологічних особливостей учнів молодшого шкільного віку, організації інклюзивного навчання в початковій школі. Також було проведено  групове обговорення проблеми «Упровадження технологій формувального оцінювання в освітньому процесі початкової школи»  та надано навчально-методичні матеріали для створення інструментів формувального оцінювання молодших школярів.

Супервізія показала, що початкові  класи нашого закладу повністю відповідають вимогам впровадження НУШ та забезпечені всім необхідним для того, щоб освітній процес у них проходив на високому рівні. Тетяна Анатоліївна   високо оцінила проведені уроки і  надала слушні рекомендації у подальшому  впровадженні  Нової української школи.