До закладу надійшло обладнання STEM-лабораторії

10 груд. 2021
Радісна новина для всієї шкільної родини!

Радісна новина для всієї шкільної родини!  До закладу надійшло обладнання STEM-лабораторії : конструктори, поле для робототехніки, 3D-принтер та 3D-сканер,  3D ручки з витратними матеріалами на навчальний рік, системи віртуальної реальності, комплект для фотостудії, документ – камера Epson, вишивальна машинка для вишивки з комп’ютерним забезпеченням та інше важливе приладдя, використання якого сприятиме підвищенню пізнавального інтересу учнів до вивчення навчальних предметів, урізноманітненню педагогічних методів та прийомів  у викладанні,  удосконаленню педагогічної майстерності з питань STEM-освіти. STEM-лабораторія придбана  за державні кошти та  місцевого бюджету шляхом  співфінансування   проєкту «Спроможна школа для кращих результатів».

Фотоальбом можна переглянути тут