Практичне об’єктове тренування

14 трав. 2021
Тренування поведінки і дії при надзвичайних ситуаціях

Глобалізація, яка охопила весь світ, є позитивним явищем, але вона породила таке поняття, як «надзвичайна ситуація». Щоб запобігти людським жертвам, захистити свої життя здобувачі освіти закладу вивчають правила поведінки і дії при надзвичайних ситуаціях. 14 травня 2021 року у рамках Дня цивільного захисту було проведене практичне об’єктове тренування, метою якого є відпрацювання, закріплення та перевірка умінь і навичок виконання учасниками освітнього процесу дій щодо запобігання можливих надзвичайних ситуацій та дій у разі їх виникнення. Евакуаційні заходи були проведені організованого, швидко та оперативно. Учасники освітнього процесу були своєчасно направлені у безпечне місце, вони правильно  діяли по сигналам. В період підготовки та проведення тренування були відпрацьовані порядок евакуації учасників освітнього процесу з приміщення закладу, дії групи охорони громадського порядку при виникненні надзвичайної ситуації. У класних колективах були проведені бесіди «Дії учнів під час пожежі та у надзвичайних ситуаціях», «Попередження трагічних наслідків пожежі», «Правила пожежної безпеки», «Дії учнів за можливих аварій, катастроф», «Захист від сучасних засобів масового ураження»,  вікторини «Моделі поведінки під час надзвичайної ситуації», рольові ігри з безпеки життєдіяльності, відкриті уроки з цивільного захисту у 2,  6, 7 класах, тести та практичні заняття на теми життєвих ситуацій.

Фото можна переглянути тут