Запрошення до участі у форумі

20 квіт. 2021
Запрошуємо взяти участь у форумі на тему: «Створення безпечного освітнього середовища вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації»

Управлінням Державної служби якості освіти у Запорізькій області (далі – управління Служби) 23.04.2021 о 13:00 буде проведено онлайн форум на тему: «Створення безпечного освітнього середовища вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації» у режимі онлайн.
У заході візьмуть участь представники Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації, Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Просимо взяти участь педагогічних працівників, батьків учнів щодо прямої трансляції онлайн форуму на ютуб - каналі управління Служби за посиланням: https://youtu.be/yJ2VuaijwdY.