Краще попередити, ніж долати

30 бер. 2021
Зустріч школярів з правоохоронцями

Краще попередити, ніж долати наслідки...

Організація заходів спільно з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у закладі, вона  дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і уникати  її  в майбутньому. Завдяки проведенню профілактичної  роботи у дітей виробляються вміння та навички діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, розширювати знання про свої права та обов’язки. 30 березня 2021 року в закладі проходила зустріч учнів 5-7 класів з дільничним інспектором Євгенією НЕЧЕПОРУК та поліцейським громади В’ячеславом ШЕЙКОМ. Представники правоохоронних органів нагадали школярам про основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.  Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки, відповідальність за вчинення дрібного хуліганства, тобто нецензурну лайку в громадських місцях. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення, зокрема за вчинення домашнього насильства. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Працівники поліції нагадали школярам про дотримання пішоходами та водіями правил дорожнього руху та відповідальність за їх недотримання, дали змістовні відповіді на запитання дітей, що виникали під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди з поліцейськими,  учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Фотоальбом можна переглянути тут