Скажемо булінгу «Ні»

14 бер. 2021
Година спілкування із шестикласниками "Скажемо булінгу "Ні"

У рамках шкільного тижня   протидії булінгу в учнівському середовищі  інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції лейтенантом поліції Анастасією ДЕРЕВЯ’НКО спільно із заступником директора з виховної роботи Людмилою СТАСИК 11 березня 2021 року було проведено години спілкування для учнів 6-х класів «Скажемо булінгу «НІ». Під час проведення заходів   дітям нагадали про значення поняття булiнг, розповіли  про принципи відповідального та толерантного спілкування, відповідальність за вчинення будь-якого виду насильства. Учнів познайомили із алгоритмом дій у разі виникнення подібних ситуацій, звернули увагу на проблеми спілкування в сучасному суспільстві. Завдяки проведеним заходам школярі мали змогу довідатись про проблеми виникнення негативних проявів поведінки в молодіжному середовищі та способи їх попередження.

Фотоальбом можна переглянути тут