Шаховий турнір

23 вер. 2016
23 вересня 2016 року у закладі відбувся шаховий турнір

23 вересня 2016 року  у  закладі відбулася зустріч з випускником  школи 1955 року  Биком Іваном Сергійовичем, який упродовж 15 років очолював Федерацію шахів України, представляв її в Національному Олімпійському Комітеті України, Виконкомі Міжнародної Шахової Федерації, був беззмінним капітаном збірної команди України з шахів на чемпіонатах Європи і світу, Всесвітніх шахових олімпіадах.  Бик І.С. провів сеанс одночасної гри з шахів з учнями школи. І хоча результат гри  7: 0, але  в нього склалося гарне враження про логіку мислення гравців, а особливо відмітив стиль гри учениці 9-Б класу Хромової Тамари. Іван Сергійович подарував шкільній бібліотеці свою книгу «Світ дивовижної гри» (2016 рік, м. Запоріжжя  «Дніпровський металург») з напутніми словами: «Гуляйпільській середній         школі №1 , яка дзвенить голосами моєї юності, з вірою у світле майбутнє її юних вихованців».