Свято 8 Березня

9 бер. 2018
Святкування 8 Березня у закладі

7 березня 2018 року, 7.30, лунає музика, повітряні кульки, малюнки – вітання зі святом – так зустрічають десятикласники всіх, хто причетний до свята 8 Березня – шановних жінок та дівчаток великого та дружного колективу КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1». «Поштарі» на вході вручають привітання та запрошення на шкільне свято. Традиційно цей захід готує  десятий клас. Учителі – чоловіки теж долучилися до його організації й саме пісня у їхньому виконанні й розпочала святковий концерт. Різноманітна програма (пісні, сценки, танці, декламація) нікого не залишила байдужими. Діти та онуки вітали своїх мам та бабусь, що працюють у школі. Дякуючи спонсору Соломоновій, 10-класники вручили працівникам - жінкам солодкий подарунок – торт.  Взагалі, в концертній програмі взяли участь 45 учасників. Особлива подяка музичному керівнику Сташуку С.І. за підготовку дітей та музичне оформлення свята.