Пройшла благодійна акція до Дня захисника України

12 жовт. 2017
Пройшла благодійна акція до Дня захисника України

Учні нашого закладу переймаються долею України та підтримують наших воїнів-захисників. Під гаслом доброти, людяності, милосердя в  школі  проходять благодійні  акції. Адже доброта й милосердя завжди потрібні, особливо в наш непростий час. Спільними зусиллями було зібрано продукти харчування, засоби особистої гігієни, листівки, малюнки,  які передали волонтерам Застрожнікову В.Л., Щащенко Р.І. напередодні Дня захисника України. Учні розуміють, що допомогти армії, нашим бійцям, може кожен із нас, хто має в серці бодай трохи любові і здатен нею ділитися. Адже матеріальні речі – суттєві, проте значно вагоміше те, що в душі.