Лінійка до Дня захисника України

13 жовт. 2017
У закладі відбулася зустріч школярів з представниками Гуляйпільського козацтва та учасниками військових дій в зоні АТО

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють  в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни  напередодні Дня захисника України у нашому закладі відбулася зустріч з Коростильовим Василем Григоровичем – старійшиною українського козацтва, осавулом, кавалером ордена «Козацького Хреста з мечами», Камеристим Ігорем Станіславовичем – представником Гуляйпільського козацтва, хорунжим, учасником бойових дій у зоні АТО. Запрошені гості – це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України. Вони розповіли про наших славних пращурів та нинішніх земляків, які відважно захищають кордони  української держави. Камеристий Ігор Станіславович  розповів  школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, продемонстрував фото та відео документи з зони подій. Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожен шматочок рідної землі. Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв-земляків, які віддали життя у боротьбі з ворогом. На заході йшла мова про те, що тепер ми усвідомили, що означають такі звичайні слова як незалежний, вільний. Усвідомили, як це бути справжніми патріотами, яке велике значення мають слова нашого гімну, який рідний і дорогий нам наш синьо-жовтий прапор. Це пробудження свідомості, і воно сколихнуло всю Україну від наймолодшого до найстаршого. Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.
Щирі слова подяки шановним захисникам  за вірність, служіння Україні, її захист висловила заступник директора школи Таран Світлана Євгеніївна. Від імені педагогів та учнів вона висловила глибоку вдячність за їхню мужність, за силу волі і витривалість. Під час зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Вражені зустріччю, учні школи вирішили активно допомагати бійцям, які захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України.  Люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України, саме такими хочеться бачити наших учнів, бо про  сильну і незалежну Україну мріє кожен із нас.

Школярі та вчителі подякували гостям і побажали Божої опіки у справі захисту рідної землі. Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичне почуття, виховують громадянина патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.