Свято для першокласників «Посвята у козачата»

13 жовт. 2017
У закладі відбулося урочисте свято для першокласників «Посвята у козачата»

13 жовтня 2017 року у закладі відбулося  урочисте свято для першокласників «Посвята у козачата». Кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа і відмічають День Українського козацтва, свято усіх представників славетного лицарського роду, гідних нащадків великих прадідів наших, у чиїх жилах тече і пульсує гаряча козацька кров і живе дух героїчних запорожців. На нашому святі були присутні представники Гуляйпільського козацтва  – хорунжий

Камеристий Ігор Станіславович – солдат Збройних Сил України,

учасник бойових дій в зоні АТО, старійшина українського козацтва, осавул, кавалер ордена «Козацького Хреста з мечами» Василь Григорович Коростильов. Діти із захопленням слухали їх розповіді. Про традиції українського козацтва  розповіли малечі шестикласники. Одержавши на раді згоду, дітей козацького народу перевіряли  на уміння жити по правді, виконувати заповіді славних предків, любити Батьківщину, гарно навчатися, прославляти гарними вчинками рідну школу та наш край. Першокласники з гордістю виконували завдання, декламували вірші, читали присягу на вірність Вітчизні. Зі словами привітань до присутніх звернулася заступник директора школи Притула Ірина Миколаївна та вручила представникам 1А, 1Б, 1В класів посвідчення. Лунали пісні у виконанні юних дарувань. Кульмінацією свята було святкове посвячення козачат священником української православної церкви Свято – Покровського Храму Київського Патріархату Отцем  Григорієм.

Клятву вірності народу,
За любов і за свободу,
Будуть наші козаченьки
Через все життя нести.

Сяяли на сонці шаблі запорожців,

Як вони на конях гнали ворогів.

Козацькому роду нема переводу,

Лине його слава з далечі віків!