Заходи проведені до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

18 квіт. 2017
Заходи проведені до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

У Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів ми згадуємо усіх, хто був за колючим дротом гітлерівських катівень, хто навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв, і тих, хто вижив усім смертям всупереч, живучи за мертвих. На уроках історії, учні 7-9 класів, розглянули питання про визволення 11 квітня 1945 р. в’язнів концтаборів Бухенвальд і Заксенхаузен. Також були проведені інформаційні хвилинки «Безсмертна сила людського духу», виховні години «Уроки пам`яті людської». В рамках відзначення цієї пам’ятної дати, учні взяли участь в засіданні круглого столу «Бухенвальдський набат: заклик до живих», перегляді документальних відеороликів. Учні вшанували пам'ять загиблих у концтаборах в роки Другої світової війни хвилиною мовчання, запалили свічку скорботи. У бібліотеці оформлено книжкову виставку «Забути цього неможливо» та проведено історичну годину «У нашій пам`яті вічно». Заходи були направлені на вшанування світлої пам'яті людей, чиє життя обірвалося за колючими дротами таборів смерті. Важкий шлях пройшло «покоління війни», щоб дати нам мирне небо над головою. Наш обов’язок  -  пам’ятати цю страшну трагедію, вшановувати пам’ять жертв фашистських концтаборів і зробити все, щоб це більше не повторилося.