ВУЗ ШАГ

Комунальний заклад "Опорний заклад загальної середньої освіти "Престиж" Гуляйпільської міської ради

 





Накази по руху учнів

 

2019-2020 навчальний рік, накази по руху учнів

  1. Яних Олександр Дмитрович 7-А клас, наказ №47 від 06.09.2019 вибув із закладу
  2. Бабенко Тетяна Костянтинівна 10-А клас, наказ №47/1 від від 09.09. 2019 прибула до закладу
  3. Волошина Аліна Анатоліївна 11 клас, наказ №48 від 12.09.2019 прибула до закладу 
  4. Поспєлкін Богдан Ігорович 3-Б клас, наказ №49 від 20.09.2019 вибув із закладу
  5. Ахроменкова Анастасія Сергіївна 1-Б клас, наказ №52 від 03.10.2019 прибула до закладу
  6. Мірзоєв Сабір Анарович 7-Б клас, наказ №53 від 07.10.2019 вибув із закладу 
  7. Мірзоєв Рустам Анарович  7-Б клас, наказ №54 від 07.10.2019 вибув із закладу 
  8. Ставицький Данііл Юрійович 8-Б клас, наказ №55 від 09.10.2019 вибув із закладу 
  9. Тищенко Денис Григорович 11 клас, наказ №56 від 17.10.2019 прибув до закладу
  10. Макаренко Павло Дмитрович 11 клас, наказ №57 від 17.10.2019 прибув до заклад
  11. Притула Ірина Романівна 8-Б клас, наказ №59 від 15.11. 2019 прибула до закладу

 

Список 1 класу

2019-2020 н.р.

1       Бальсанко Варвара Сергіївна

2       Баришніков Сергій  Юрійович

3       Бережна Катерина Антонівна

4       Бесараб Кира Юріївна

5       Біла Єлизавета Сергіївна

6       Бровко Денис Вадимович

7       Ведмідь Поліна  Вікторівна

8       Вовк Іван Сергійович

9       Германчук Назар Антонович

10     Гнатковська Катерина  Віталіївна

11     Гой Марк Максимович

12     Горев Артем Сергійович

13     Гребенюк Нікіта Олегович

14     Гриценко КірілВячеславович

15     Гура Анастасія Максимівна

16     ГусарчукМарк Русланович

17     Діденко Аріна Олегівна

18     Дмітрієв Костянтин Олегович

19     Домбровський Ярослав Ростиславович

20     Єфанов Максим Русланович

21     Зеленяк Кіріл Іванович

22     Іващенко Ігор Андрійович

23     Ігнатьєва Аліна Олександрівна

24     Ісаєнко Назар Ярославович

25     Каритко Богдан Олександрович

26     Качур Єгор Дмитрович

27     Кідиба Владислав Олегович

28     Кіріленко Вероніка Анатоліївна

29     Колеснік Єва Миколаївна

30     Копил Анна Костянтинівна

31     Кочеткова Таїсія Романівна

32     Крутіков Олександр Сергійович

33     Куріленко Кирило Артемович

34     Лень Дмитро Валерійович

35     Лукомська Марія Станіславівна

36     МищенкоДанііл Євгенійович

37     Міщенко Ярослав Віталійович

38     Москівець Уляна Сергіївна

39     Мосяк Дар’я Євгеніївна

40     Назаров Богдан Вікторович

41     Назаров Євген Янович

42     Нещеретний  Данило Сергійович

43     Олешко Анастасія Юріївна

44     Орлова Марія Вячеславівна

45     Отрішко Анна Олександрівна

46     Паращук Матвій Дмитрович

47     Підставна Софія Володимирівна

48     Плющій Ольга Романівна

49     Портна Софія Сергіївна

50     Похила Нікіта Сергійович

51     Пузанов Данило Дмитрович

52     ПузановаКаріна Сергіївна

53     Пурик Ілля Дмитрович

54     Пухтій Ельвіра  Іллівна

55     Распопова Анна Сергіївна

56     Ревуцький Мирон В’ячеславович

57     Рябко Гліб Миколайович

58     СеменютаАріна Євгеніївна

59     Семенюта Юлія Романівна

60     СтупакАріна Валеріївна

61     Тарасенко Ельвіра Вікторівна

62     Тимченко Вероніка Миколаївна

63     Федоряк Ксенія Сергіївна

64     Халявка Єлизавета Романівна

65     Харук Матвій Володимирович

66     Харченко Кіра Олександрівна

67     Ходирєв Ілля Сергійович

68     Храмов Денис Юрійович

69     Червоненко Іван Анатолійович

70     Черепченко Владислава Вячеславівна

71     Чиркова Поліна Сергіївна

72     Шамрай Аріна Олексіївна

73     Шаповал ДаніілВячеславович

74     Шматко Олег Сергійович

75     Шрамко Кирило  Андрійович

76     Шушура Анастасія Миколаївна

77     Яланська Ангеліна  Романівна

 

Наказ № 208 від 21.06.2018 року про випуск учнів 11, 12 класів зі школи 

 

Наказ №209 від 21.06.2018 року  про нагородження випускників школи 

 

Наказ №194 від 08.06.2018 року "Про закінчення навчального року учнями 9 класів 

 

Наказ №173 від 25. 05. 2018 року  "Про переведення учнів 1-8, 10 класів, 10, 11 класів заочної форми навчання  

 

 

 

Наказ №2 від 01.09.2017 року

«Про зарахування учнів до 1-го класу»

 

1-А клас

 

1

Бойко Артем Миколайович

2

Боровик Богдан Олегович

3

Булгак Сергій Юрійович

4

Бут Ірина Сергіївна

5

Волошина Вероніка Валеріївна

6

Глаз’єва Дарія Олексіївна

7

Гонтар Ярослав Юрійович

8

Головач Валерій Сергійович

9

Джумар Дарія Олександрівна

10

Калініченко Марина Олександрівна

11

Каракай Станіслав Сергійович

12

Кобзар Матвій Едуардович

13

Кошелєва Софія Андріївна

14

Кривенко Даніл Олегович

15

Лагода Ніколь Сергіївна

16

Міщенко Костянтин Віталійович

17

Онопрієнкол Олександра Іванівна

18

Павелько Катерина Валеріївна

19

Прибіга Діана Олександрівна

20

Попов Борис Сергійович

21

Попович Катерина Сергіївна

22

Пузан Софія Олегівна

23

Семенюта Софія Євгенівна

24

Тарасенко Валерія Вікторівна

25

Устімова Анастасія Сергіївна

26

Шрамко Ілля Андрійович

27

Червоненко Вікторія Іванівна

28

Яланська Ілона Олександрівна

29

Яковенко Анна Русланівна

30

Яковенко Мілана Олегівна

 

1-Б клас

 

1

Авраменко Діана Олександрівна

2

Баталовський Артем Романович

3

Горева Діана Сергіївна

4

Зайцев Євген Євгенійович

5

Копервас Олександра Сергіївна

6

Куріленко Кіра Сергіївна

7

Курман Анна Ярославівна

8

Панаріна Ірина Геннадіївна

9

Пліс Андрій Максимович

10

Полєшко Максим Сергійович

11

Поспєлкін Богдан Ігорович

12

Руденок Альона Олександрівна

13

Суховий Даніл Тарасович

14

Тарасенко  Олександр Павлович

15

Ткаченко Артем Сергійович

16

Фоос Ярослав Євгенович

17

Целіковська Софія Сергіївна

18

Шкуліпа Аліна Романівна

19

Шкуліпа Дмитро Романович                                                                                                                  

 

 

1-В клас

 

1

Брацлавець Олександр Анатолійович

2

Бірч Єгор Романович

3

Власенко Олександр Юрійович

4

Галушкін Матвій Олексійович

5

Дертярьова Аріанна Сергіївна

6

Дерев’янко Артем Дмитрович

7

Жданова Олександра Миколаївна

8

Касьяненко Андрій Миколайович

9

Качан Вероніка Валентинівна

10

Колодка Максим Романович

11

Кривенко Максим Вікторович

12

Криворученко Крістіна Богданівна

13

Кириченко Даніїл Віталійович

14

Куріленко Даніл Андрійович

15

Лопотіна Анастасія Олександрівна

16

Логвиненко  Єгор Миколайович

17

Лучин Влада Віталіївна

18

Лютий Сергій Михалович

19

Махова Дар’я Миколаївна

20

Марчук Єруард Степанович

21

Мартиненко Валерія Євгеніївна

22

Максимюк Єгор Олегович

23

Онучко Єгор Володимирович

24

Передерій Альона  Олександрівна

25

Полубінська Владислава Олександрівна

26

Полуян Дар’я Олександрівна

27

Попов Матвій Дмитрович

28

Попова Ангеліна Романівна

29

Салюк Вікторія Вікторівна

30

Самарська Владислава Сергіївна

31

Семенюта Юлія Андріївна

32

Ходус Наталія Олексіївна

33

Шаровська Олександра Вікторівна

34

Шльомський Давід Сергійович

35

Шрамко Ярослав Сергійович