18 лист. 2022

Відеоуроки з правил дорожнього руху

17 листопада для здобувачів освіти 1 - 4 класів голова учнівського самоврядування Медяник Андрій підготував відеоурок «Знай, вивчай і поважай Правила Дорожнього Руху!» з метою попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму і збереження життя та здоров’я дітей.
18 лист. 2022

Уроки з безпеки дорожнього руху

З 14 по 20 листопада 2022 року в Україні пройшов 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання

Відкритий урок у 2-В класі

У закладі було проведено відкритий урок
16 лист. 2022

Наші педагоги - освітні експерти!

Педагоги закладу Пліс Тетяна та Решитько Вікторія взяли активну участь як освітні експерти у сертифікації педагогічних працівників 2022

І знову перемога!

конкурс "Космічні фантазії"
14 лист. 2022

Відкритий урок у 2-Б класі

У комунальному закладі «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради розпочався атестаційний період.
13 лист. 2022

Найбільший урок у світі

11 листопада для здобувачів освіти п’ятих класів учениця одинадцятого класу нашого закладу Коновалова Валентина провела «Найбільший урок у світі». «Найбільший урок у світі» - це Всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що має на меті провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку.
11 лист. 2022

Триває атестаційний період

Вчитель англійської мови Гура Любов Іванівна показала відкритий урок у 6-Б класі на тему «Шкільне життя. Мій улюблений урок»
9 лист. 2022

Святкування Дня української писемності та мови

У межах тижня рідної мови в закладі проведено заходи
6 лист. 2022

Заклад став учасником освітнього проєкту

Друзі, наш заклад став учасником освітнього проєкту "LEAD for PEACE. EduUp".