30 квіт. 2023

Найбільший урок у світі

Учні КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради стали учасниками проєкту «Найбільший урок у світі»
17 квіт. 2023

Про проведення заходів до Дня Цивільного захисту у дистанційному форматі

заходи до Дня Цивільного захисту у дистанційному форматі
29 бер. 2023

Здобувачі освіти комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради стали учасниками EduUP Освітнього проєкту від ВМГО «AIESEC в Україні». EduUp(навчання вгору)– це ініціатива від AIESEC в Україні, спрямована на підтримку навчального процесу під час воєнного стану завдяки активностям для учнів від молоді.
22 бер. 2023

Завершення атестаційного періоду у закладі

Атестаційний період у закладі завершився проведенням 17.03.2023 року педагогічної ради, де було заслухано творчі звіти педагогів, та 21.03.2023 року засіданням атестаційної комісії закладу.
22 бер. 2023

Урок з мінної безпеки

22 березня для учнів 1А класу активісти учнівського самоврядування Андрій Медяник та Валентина Коновалова (11Б клас) провели урок в онлайн-форматі з мінної безпеки. Проблема забруднення територій України вибухонебезпечними предметами вийшла на новий рівень загрози. Педагог – організатор Фомінова А. М. брала участь у проєкті «Освітня програма з протидії мінній небезпеці», який реалізовує БО «Українська освітня платформа» за підтримки UNICEF.
12 бер. 2023

Урок з мінної безпеки

У закладі було проведено серію уроків з мінної безпеки
6 бер. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо!
27 лют. 2023

Вітаємо переможців!

З Перемогою!!!
24 лют. 2023

Вистояли - переможемо!

24 лютого виповнилося 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення рф в Україну.
21 лют. 2023

У мові рідній – і минуле, й майбуття, у ній народу суть, його життя

День рідної мови